NAJAVLJUJEMO VINCEKOV POHOD TZO Nedelišće 2023.

Turistička zajednica Općine Nedelišće, Vinarija Cmrečnjak i Udruga ‘Maxenca’ Macinec pozivaju vas na Vincekovo kod Cmrečnjaka!

Okupljanje i preuzimanje bonova za hranu i piće je u subotu 21. siječnja od 9.00 sati ispred Društvenog doma u Macincu. Službeni start pohoda je u  9.30 sati, a  prva pauza i okrjepa svima će dobro doći u Badličanu kraj nogometnog igrališta dok će druga pauza biti na tri četvrtine puta kod Ivana Krištofića u Svetom Urbanu.

Kad Vincekovi prijatelji oko 13 sati stignu do Vinarije Cmrečnjak sve će biti spremno za kratki ceremonijal u vinogradu, a spreman će biti i pravi obrok i tekuće osvježenje. Članovi KUU ‘Seljačka sloga’ Nedelišće i ove godine će dočekati sve sudionike te ih počastiti plesom i pjesmom.

Svi sudionici moći će se besplatno autobusom vratiti do Macinca nakon 15 sati.

Pripremite gojzerice, toplu odjeću, metalni lonček i dobru volju! Vidimo se na Vincekovom pohodu!

 

Skip to content