DONOSIMO REZULTATE 5. SPORTSKOG DANA UDRUGE ŽENA DUNJKOVEC

Udruga žena Dunjkovec je u subotu, 11. lipnja uspješno održala svoj „Sportski dan“ – sportsko druženje na terenu NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec.

Pozivu na druženje i rekreaciju odazvalo se sedamdesetak odraslih, te tridesetak djece, a sudjelovale su brojne udruge s područja Općine Nedelišće – UŽ Nedelišće, UŽ Pušćine, UŽ Slakovec, UŽ Pretetinec, UŽ Gornji Hrašćan, te članovi udruge „Hrastinka“ iz Dunjkovca i Udruga športske rekreacije „Grabanice“ iz Nedelišća. Svojim dolaskom natjecanje je uveličao i načelnik Općine Nedelišće Nikola Novak, koji se s par rečenica obratio svim prisutnima i proglasio igre otvorenima.

Lijepo i sunčano vrijeme išli je na ruku domaćicama koje su se potrudile i sve sudionike lijepo ugostile, te počastile domaćim kolačima i okrjepom. Ugodno popodne na svježem zraku, uz zabavu, igru i druženje, je brzo prošlo, a na kraju su najbolji dobili zaslužene medalje, dok su sva prisutna djeca za sudjelovanje dobila i zlatne medalje.

Donosimo rezultate najboljih i najspretnijih po disciplinama:

DJECA
Gađanje gola nogom:
Predškolci: 1. Vito Horvat, 2. Matija Topolnjak, 3. Ino Horvat
1 – 4  razred: 1. Maja Dovečer, 2. Selim Posavec, 3. Noel Ganzer
5 – 8 razred: 1. Simon Hrvoić, 2. Marta Topolnjak, 3. Martin Kregar

Gumi košarka:
Predškolci: 1. Leda Ganzer, 2. Vito Horvat, 3. Ino Horvat
1 – 4 razred: 1. Lea Branilović, 2. Maja Dovečer, 3. Leona Hamer
5 – 8 razred: 1. Petar Hodak, 2. Tena Petrović Smic, 3. Marta Topolnjak

Nabacivanje kolutova:
Predškolci: 1. Vito Horvat, 2. oni Ganzer, 3. Matija Topolnjak
1- 4 razred: 1. Maja Dovečer, 2. Selim Posavec, 3. Lea Branilović
5 – 8 razred: 1. Simon Hrvoić, 2. Martin Kregar, 3. Petar Hodak

Gađanje čunjeva:
Predškolci: 1. Vito Horvat, 2. Matija Topolnjak, 3. Leda Ganzer
1 – 4 razred: 1. Lea Branilović, 2. Selim Posavec, 3. Lorena Kregar
5 – 8 razred: 1. Martin Kregar, 2. Tena Petrović Smic

ODRASLI
Gađanje gola nogom.: 1. Stanko Posavec, 2. Mario Pintarić, 3. Mišel Ganzer
Nabacivanje kolutova: 1. Ivan Pongrac, 2. Mario Pintarić, 3. Milan Novak
Gađanje čunjeva: 1. Biserka Sutnjak, 2. Danica Novak, 3. Milan Novak
Pikado: 1. Draženka Cikač, 2. Ivan Pongrac, 3. Krešo Posel

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content